تصویر بالانسینگ تونر

بالانسینگ تونر Balancing Toner

مواد تشکیل دهنده ثبت شده با تکنولوژی پپتید، ظاهر حساس پوست چشم را بهبود می بخشد و صاف می کند تا خطوط و چین و چروک ها و سیاهی دور چشم را کاهش دهد.

ارسال رایگان
شهرستان 1 تا 3 روز کاری/تهران یکروزه
560
CC: 0.098
قیمت: ۵۳۲,۵۰۰ تومان
۴۷۹,۲۵۰ تومان

بلاسینگ تونر فوراور

تونر متعادل یک ترکیب منحصر به فرد از عصاره جلبک دریایی و هیالورونات سدیم را فراهم می کند که پوست شما را مرطوب کرده و نرم می کند. علاوه بر این، عصاره خیار می تواند برای جوانی و شادابی بافت پوست شما مفید باشد. این تونر با ترکیبات عصاره چای سفید، آنتی اکسیدان غنی و غلظت بالایی از آلوئه ورای خالص برای تعادل نوسانات پوست، ترکیبی قدرتمند است که پوست را در مقابل رادیکال های آزاد محافظت نموده منافذ باز پوست را بسته و نیاز روزمره پوست شما را کامل می کند و کمک به جذب مواد مغذی اضافی به پوست می نماید.

بلانسینگ تونر

محصول منحصر به فرد

 یک ترکیب منحصر به فرد از آلوئه، عصاره جلبک دریایی و هیالورونات سدیم برای لطافت و رطوبت پوست و عصاره خیار برای کمک به بافت پوست و عصاره چای سفید برای حمایت از پوست شما در برابر رادیکال های آزاد می باشد. 

تونر

ترکیبات بلاسینگ تونر فوراور

از پوست خود در برابر رادیکال های آزاد محافظت کنید. این تونر با ترکیب عصاره چای سفید، آنتی اکسیدان غنی و غلظت بالایی از آلوئه ورای خالص برای تعادل و بهبود سلامت پوست، ترکیبی قدرتمند است که نیاز روزمره پوست شما را کامل می کند و کمک به جذب مواد مغذی به پوست می نماید.

خصوصیات بلاسینگ تونر فوراور

  • تعادل PH پوست
  • نرم کننده، آرامش بخش و آبرسان
  • پاکسازی بافت پوست
  • احیاء منافذ باز پوست
  • دارای گواهینامه از انجمن آلوئه ورا آمریکا، کروئلی فری و کوهلر
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند