تیوپ خمیردندان فوراور(برایت)

خمیردندان آلو‎ورا (فوراور برایت) Forever Bright Toothgel

فوراور برایت توث ژل برای تمام اعضای خانواده فرموله شده است و بهترین مواد اولیه درآن بکار رفته است و علاوه بر ماده اصلی آن که همان ژل پایدار آلوئه ورا است حاوی بی پروپولیس یا آنتی بیوتیک زنبور عسل نیز می باشد.

ارسال رایگان
شهرستان 1 تا 3 روز کاری/تهران یکروزه
028
CC: 0.035
قیمت: ۲۱۳,۰۰۰ تومان
۱۹۱,۷۰۰ تومان

خمیر دندان سفید کننده آلوورا (فوراور برایت)

وجود این دو ترکیب ضد باکتری در این خمیر دندان موجب خواص ضد باکتری و جرم شده، دهان را خوشبو می کند و به علت ضد التهاب بودن برای لثه ها و بافت درونی نازک شده دندانها مفید است. در خونریزی های لثه و زخم های دهانی بکار می رود و هنگامی که مسواک زدن موجب درد می شود می توان آن را به تنهایی استفاده کرد.

مسواک زدن روزانه دو بار و حفظ رژیم متعادل بهترین راه برای اطمینان از زیبایی و زیبایی دندان ها است. دندانپزشک ما افزودنی مناسبی برای برنامه روزانه شماست.

مزایای خمیر دندان سفید کننده

فرمول منحصر به فرد فوراِور برایت و ترکیبات آن که از بهترین و با کیفیت ترین مواد ساخته شده، این محصول را برای استفاده تمام سنین مناسب ساخته است. به علاوه، این محصول برای گیاه خواران نیز محصولی عالی است زیرا هیچ فرآورده حیوانی در آن به کار نرفته است. طعم دهنده های طبیعی نعنا در این محصول، احساس تازگی و پاکیزگی به دهان تان خواهد بخشید.

خمیردندان آلورا

سال ها تحقیق و همکاری با محققان و دندان پزشکان خبره، به شرکت فوراِور لیوینگ امکان داده است تا فرمولی بهینه بر مبنای آلوئه تهیه کنند که تمیزکننده ای بی نظیر برای دندان است. خانواده شما از طعم و حس پاکیزگی دهان خود بعد از مصرف این ژل دندان، لذت خواهند برد.

خصوصیت خمیر دندان فوراور

  • خاصیت سفید کنندگی عالی
  • ضد ساییدگی و پوسیدگی دندان
  • بدون فلوراید
  • جلوگیری از بوی بدن دهان
  • جلوگیری از خراب شدن دندان

 

 

نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند